ERROR! Java Script is disable!
Pomoc - Baza wiedzy, FAQ | MyPraca.pl
Trwa ładowanie...

Pomoc

Aplikacje i CV

1. Czy trzeba posiadać CV w serwisie aby móc aplikować na ofertę pracy?

Każdy może aplikować na oferty pracy zamieszczone w naszym serwisie i nie trzeba mieć założonego konta w naszym serwisie. W tym przypadku wpisujesz w formularz wszystkie potrzebne informacje, dodajesz plik CV z komputera i wysyłasz

2. Jak zamieścić moje CV?

Jeśli chcesz zamieścić swoje CV wystarczy kliknąć w panelu użytkownika na "Dodaj CV", a następnie wypełnić formularz.

Dostęp do serwisu

1. Zapomniałem swojego hasła. Jak mogę się zalogować?

Kliknij na 'Przypomnij hasło' w prawym, górnym rogu ekranu. Wyświetlone Ci zostanie okienko, w którym zobaczysz link 'Podaj adres e-mail'. Wprowadź adres powiązany z Twoim kontem i kliknij 'Wyślij', a my prześlemy Ci instrukcje jak zresetować hasło.

2. Zapomniałem/am swojej nazwy użytkownika. Jak mogę się zalogować?

Twoja nazwa użytkownika to Twój adres e-mail.

3. Jak zmienić hasło do mojego konta?

Jeśli zdecydujesz, że chcesz zmienić hasło do swojego konta wystarczy jak zalogujesz się i wybierzesz opcję "Dane" dostępną w menu w górnym rogu ekranu. Następnie podaj nowe hasło i ponownie powtórz je w celu uniknięcia błędu, kliknij "Zapisz" od tego momentu nowe hasło jest aktywne.

O naszej stronie

1. Kim jesteśmy?

MyPraca to jeden z najpopularniejszych polskich serwisów z ogłoszeniami pracy, zawierający oferty z wszystkich sektorów nieruchomości w całej Polsce. MyPraca jest portalem nowej generacji, który udostępnia pracownikom i osobom poszukującym pracy narzędzia i usługi w postaci w bardzo użytecznego, intuicyjnego i łatwego w użyciu modelu. Misją firmy jest kojarzenie potencjalnych pracowników z pracodawcami.

Każdego roku, za pośrednictwem MyPraca tysiące pracodawców dużo szybciej i łatwiej przeprowadzają rekrutację, a tysiące kandydatów znajdują zatrudnienie. Serwis rekrutacyjny MyPraca.pl powstał w 2009 roku. Dzięki naszemu serwisowi pracodawcy i podmioty prowadzące rekrutację mogą korzystać z wielu usług, w tym z dostępu do naszej obszernej bazy danych, możliwości przeglądania przyjętych i odrzuconych podań o pracę, możliwości dodawania firmy oraz personalizacji profilu pracodawcy lub rekrutera poprzez dodanie logo firmy, a nawet prezentacji wideo!

2. Czy korzystanie z serwisu jest bezpłatne?

Korzystanie z serwisu (np. dodawanie ogłoszeń, odpowiadanie na ogłoszenia) jest bezpłatne. Standardowa oferta pracy jest to oferta bezpłatna bez ograniczenia co do ilości ofert lub czasu ich publikacji. Opcje płatne: Model rozliczenia za publikację ogłoszeń polega na opłacie za kliknięcia.

 

TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej polityce prywatności.     OK